Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JULES SCHYL (1893-1977): Blomsterstilleben med barn, signerad Schyl, a tergo betecknad "Liljor 35", olja på duk, ca 86x66 cm
Bruksslitage
857397
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här