Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, fanerat i bland annat alrot, 1920/30-tal, art deco, höjd ca 68, diameter 93x82 cm
Omfattande skador
857402
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här