Karmstolar Art Deco

Karmstolar Art Deco
Karmstolar Art Deco
Karmstolar Art Deco
Karmstolar Art Deco
Karmstolar Art Deco
Karmstolar Art Deco
Karmstolar Art Deco
Karmstolar Art Deco
Karmstolar Art Deco
Karmstolar Art Deco
Karmstolar Art Deco
Karmstolar Art Deco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, fanerade i bland annat jakaranda, 1920-tal, Karl Johanstil, intarsiadekor, sitthöjd ca 49 cm

Slitage, repor

857410

2020-12-27