Oidentifierad konstnär 17/1800-tal
2020-12-27
857411
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, stallande hästar, olja på träpannå, 33x44 cm
Genomgående torrspricka, smärre slitage, retuscher