Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, stallande hästar, olja på träpannå, 33x44 cm
Genomgående torrspricka, smärre slitage, retuscher
857411
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här