Oidentifierad konstnär 17/1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, stallande hästar, olja på träpannå, 33x44 cm

Genomgående torrspricka, smärre slitage, retuscher

857411

2020-12-27