Lennart Rodhe oljemålning

Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

12 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Abstrakt komposition, signerad, olja på duk, ca 54x73 cm

Proveniens: Galleri Blanche

857414

2020-12-27