Sängram rokokostil

Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

SÄNGSTOMME, rokokostil, 1900-talets första hälft, mahogny, skuren dekor, höjd huvudgavel ca 145, fotgavel 89, total bredd ca 103, total längd 110 cm

Bruksslitage, repor och märken, ej ihopmonterad

857421

2020-12-27