Carl Smith oljemålning

Carl Smith oljemålning
Carl Smith oljemålning
Carl Smith oljemålning
Carl Smith oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL SMITH (1905-1981): Vy över Stockholms ström signerad Carl Smith, olja på pannå, 45 x54 cm

857423

2020-12-27