Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
BERTIL BERNTSSON (1921-2002): Figurkomposition, signerad och daterad Bertil Berntsson -56, olja på duk, ca 67x77 cm
Skador, reva, färgbortfall
857426
2020-12-23