Bernhard Oscarsson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Riddarfjärden sett från Södermalm, signerad och daterad Oscarsson -35, olja duk, 47x55 cm

857437

2020-12-22