Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets början, empire, förgylld, skuren dekor o pastellage, ca 173x73 cm
Foliering m smärre skador, dekordelar m lagningar, smärre ytskador o bortfall
857444
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här