Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, empire, förgylld, skuren dekor o pastellage, ca 173x73 cm

Foliering m smärre skador, dekordelar m lagningar, smärre ytskador o bortfall

857444

2020-12-22