Pottskåp rokokostil

Pottskåp rokokostil
Pottskåp rokokostil
Pottskåp rokokostil
Pottskåp rokokostil
Pottskåp rokokostil
Pottskåp rokokostil
Pottskåp rokokostil
Pottskåp rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, fanerat med alrot, 1900-talets början, rokokostil, med konturerad sarg, en låda, beslag i mässing, höjd ca 71-74, 56x39 cm, nyckel medföljer

Sprickor, fanerskador

857445

2020-12-22