Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

12 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stilleben med röda rosor, signerad Olle Hjortzberg olja på pannå, ca 35x20 cm

857490

2020-12-22