Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérad i björk, bronserade beslag resp mässing, skulpterad dekor, höjd ca 103, 90x49 cm
Nyckel saknas, smärre ytskador, skiva med smärre fläckar
857505
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här