Dosor Ryssland

Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 4 st., lackarbeten, Ryssland, 1900-talets slut, dekor av figurer och djur, signerade, ca 10x10-15x12 cm

857508

2020-12-22