Petter Thoen litografi

Petter Thoen litografi
Petter Thoen litografi

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): Mr Tennis - "He had a great backhand but he hardly ever used it", signerad Thoen, numrerad 7/190, gicleéprint, bladmått ca 55x38 cm

857523

2020-12-23