Klubbat för:
700 SEK
2 000 SEK
PETTER THOEN (född 1943): Mr Tennis - "He had a great backhand but he hardly ever used it", signerad Thoen, numrerad 7/190, gicleéprint, bladmått ca 55x38 cm
857523
2020-12-23