Damskrivbord gustaviansk stil

Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, 1 låda i sarg, överdel med 6 lådor, utdragbar skiva, höjd ca 96, 67x46 cm

Slitage, repor

857524

2020-12-29