Stol allmoge

Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, allmoge, 1800-talets slut, bemålad, med blomsterdekor, hampasits, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage, mycket färgbortfall

857530

2020-12-22