Kristina Jöred oljemålning

Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

KRISTINA JÖRED (född 1913): "En saga om en saga", olja på duk, signerad och daterad Kristina Jöred -70, ca 50x65 cm

857536

2020-12-22