Glasfigurin Italien

Glasfigurin Italien
Glasfigurin Italien
Glasfigurin Italien
Glasfigurin Italien
Glasfigurin Italien
Glasfigurin Italien
Glasfigurin Italien
Glasfigurin Italien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASFIGURINER, 2 st, Ryssland, 1900-tal, äpple samt kvinnoansikte med hatt höjd ca 17 resp 18 cm

slitage

857546

2020-12-27