Fåtölj emma modell
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
EMMAFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, röd plyschkädsel, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
857557
Päivämäärä:
2020-12-22