Birger Lundquist

Birger Lundquist
Birger Lundquist
Birger Lundquist
Birger Lundquist
Birger Lundquist
Birger Lundquist

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

BIRGER LUNDQUIST (1910-1952), 2 teckningar, signerade, daterade -33, bildmått 21x16 respektive 13,5x10,5 cm

1 med smärre repa på papper, ej examinerade ur ramar

857560

2021-01-16