Askar Ryssland

Askar Ryssland
Askar Ryssland
Askar Ryssland
Askar Ryssland
Askar Ryssland
Askar Ryssland

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKAR, 2 st., lackarbeten, Ryssland, 1900-talets slut, dekor av Nikolaj II och Alexandra av Hessen, signerade, ca 15x10 resp. 19x15 cm

857572

2020-12-22