Barskåp gesällarbete Lars Rydholm

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS RYDHOLM, barskåp, valnöt, gesällabete 1969, dörrar med bakomliggannde hyllor i trä och glas, brickmärkt "Gesällprov utfört av Lars Rydholm 1969" höjd ca 129, 30x85 cm

Nagg i glashyllorna, mindre repor och slagmärken

857582

2020-12-28