Bordslampa industri
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal, industristil, skärm i plåt, fot i järn, stång i mässing och järn, 3 ledad, höjd ca 90 cm
Bruksslitage, repor, märken, korrosion, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
857588
2020-12-28