Bordslampa industri

Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1930-tal, industristil, skärm i plåt, fot i järn, stång i mässing och järn, 3 ledad, höjd ca 90 cm

Bruksslitage, repor, märken, korrosion, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

857588

2020-12-28