Figuriner Jenny Nyström

Figuriner Jenny Nyström
Figuriner Jenny Nyström
Figuriner Jenny Nyström
Figuriner Jenny Nyström
Figuriner Jenny Nyström
Figuriner Jenny Nyström
Figuriner Jenny Nyström
Figuriner Jenny Nyström
Figuriner Jenny Nyström
Figuriner Jenny Nyström
Figuriner Jenny Nyström
Figuriner Jenny Nyström

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINER, 10 st, i form av tomtar, porslin, efter Jenny Nyström. stämplade understill 8-13 cm

Minimalt slitage

857612

2020-12-22