Gunnar Norrman

Gunnar Norrman
Gunnar Norrman

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Slättutsikt II", litografi, signerad och numrerad 17/175, daterad 1955, plåtstorlek 12 x 17 cm.

något gulnad

857623

2020-12-30