Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Slättutsikt II", litografi, signerad och numrerad 17/175, daterad 1955, plåtstorlek 12 x 17 cm.
något gulnad
857623
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här