Oljemålning Lajos Frizesi

Oljemålning Lajos Frizesi
Oljemålning Lajos Frizesi
Oljemålning Lajos Frizesi
Oljemålning Lajos Frizesi
Oljemålning Lajos Frizesi
Oljemålning Lajos Frizesi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

LAJOS FRIZESI (1900-tal): porträtt, signerad Frizesi L, olja på duk, ca 61x50 cm

857633

2020-12-22