Oljemålning Kai Christensen

Oljemålning Kai Christensen
Oljemålning Kai Christensen
Oljemålning Kai Christensen
Oljemålning Kai Christensen
Oljemålning Kai Christensen
Oljemålning Kai Christensen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

KAI CHRISTENSEN (1918-): "Snöblöta", signerad, daterad a tergo 1950, olja på duk, ca 54x64 cm

857634

2020-12-22