Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
BYRÅ, 5-lådig, England, 1900-talets andra hälft, fanér i idegran, höjd ca 73, 76x41 cm
Slitage, märken
857637
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här