Byrå 5-lådig engelskstil
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
BYRÅ, 5-lådig, England, 1900-talets andra hälft, fanér i idegran, höjd ca 73, 76x41 cm
Kuntoraportti
Slitage, märken
857637
Päivämäärä:
2020-12-22