Byrå 5-lådig engelskstil

Byrå 5-lådig engelskstil
Byrå 5-lådig engelskstil
Byrå 5-lådig engelskstil
Byrå 5-lådig engelskstil
Byrå 5-lådig engelskstil
Byrå 5-lådig engelskstil
Byrå 5-lådig engelskstil
Byrå 5-lådig engelskstil
Byrå 5-lådig engelskstil
Byrå 5-lådig engelskstil
Byrå 5-lådig engelskstil
Byrå 5-lådig engelskstil

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

BYRÅ, 5-lådig, England, 1900-talets andra hälft, fanér i idegran, höjd ca 73, 76x41 cm

Kuntoraportti

Slitage, märken

857637

Päivämäärä:

2020-12-22