Gunnar Norrman
2020-12-30
857641
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Vårljus", torrnålsgravyr, signerad och numrerad 6/125, daterad 1977, plåtstorlek ca 20x26 cm.