Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGBOMS, bordslampor, ett par, 1900-talets mitt, keramik, signerade undertill Bo 52, höjd ink skärm ca 49 cm
SAV garanterar ej funktionen
857642
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här