Bergboms

Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGBOMS, bordslampor, ett par, 1900-talets mitt, keramik, signerade undertill Bo 52, höjd ink skärm ca 49 cm

SAV garanterar ej funktionen

857642

2020-12-30