Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
MANGELBRÄDE, daterad 1719, trä, skuren dekor, ca 81x14 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, lagningar
857644
2020-12-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner