Matgrupp teak 1960-tal

Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal
Matgrupp teak 1960-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets mitt, teakfanér, bord "shaker table" med 2 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 72, 180x90 cm, 6 stolar, sitthöjd ca 45 cm

Bruksspår, märken

857645

2020-12-22