Gunnar Norrman

Gunnar Norrman
Gunnar Norrman
Gunnar Norrman
Gunnar Norrman
Gunnar Norrman
Gunnar Norrman

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Vinterträd", litografi, signerad och numrerad 14/25, daterad 1998, plåtstorlek ca 5x8 cm

något gulnad

857648

2020-12-30