Magnus G:son Liedholm Ring Sterlingsilver
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MAGNUS G:SON LIEDHOLM, ring, sterlingsilver, Malmö, 1972, genombrutet krön, polerad och satinerad yta, dekor med kulor, bred rak skena, signerad, stl ca 17 jmfr 53.5, vikt ca 20.3 g, ej tillhörande etui medföljer
Fint bruksskick.
857656
2020-12-27