Magnus G:son Liedholm Ring Sterlingsilver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MAGNUS G:SON LIEDHOLM, ring, sterlingsilver, Malmö, 1972, genombrutet krön, polerad och satinerad yta, dekor med kulor, bred rak skena, signerad, stl ca 17 jmfr 53.5, vikt ca 20.3 g, ej tillhörande etui medföljer

Fint bruksskick.

857656

2020-12-27