Tor Norling stilleben

Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TOR NORLING (1895-1972): Stilleben med blommor, olja på duk, signerad Tor Norling, ca 57 x 64 cm

Krackelyr

857660

2021-01-06