Axel Sjöberg,

Axel Sjöberg,
Axel Sjöberg,
Axel Sjöberg,
Axel Sjöberg,

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Kobbar i Havsbandet, signerad Axel Sjöberg, akvarell ca 22x16 cm.

857661

2020-12-30