Tor Norling stilleben

Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben
Tor Norling stilleben

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

TOR NORLING (1895-1972): Stilleben med krus, olja på duk, signerad Tor Norling, ca 45 x 53 cm

857665

2021-01-06