Tor Norling

Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling
Tor Norling

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

TOR NORLING (1895-1972), landskapsmålning, olja på duk, signerad Tor Norling -34, ca 39 x 49 cm

857671

2021-01-06