Bruno Mathsson skrivbord

Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, 2 dlr,skrivbord samt sidobord med spännben, skiva i masurbjörk/björk, utsvängd skiva, 240x120 cm resp 135x62 cm, tillverkade av Bruno Mathsson International, 1990-tal

Två ben ej original på sidobordet, smärre slitage

857680

2020-12-23