Bruno Mathsson skrivbord
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, 2 dlr,skrivbord samt sidobord med spännben, skiva i masurbjörk/björk, utsvängd skiva, 240x120 cm resp 135x62 cm, tillverkade av Bruno Mathsson International, 1990-tal
Två ben ej original på sidobordet, smärre slitage
857680
2020-12-23