Bruno Mathsson arbetsplats

Bruno Mathsson arbetsplats
Bruno Mathsson arbetsplats
Bruno Mathsson arbetsplats
Bruno Mathsson arbetsplats
Bruno Mathsson arbetsplats
Bruno Mathsson arbetsplats
Bruno Mathsson arbetsplats
Bruno Mathsson arbetsplats
Bruno Mathsson arbetsplats
Bruno Mathsson arbetsplats

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, skrivbord med låda, masurbjörk/björk, spännben, 283x120 cm, höjd 69,5 cm, svängd skiva, tillverkat av Bruno Mathsson International, 1990-tal

Smärre slitage

857681

2020-12-23