Hans Malmstedt porträtt

Hans Malmstedt porträtt
Hans Malmstedt porträtt
Hans Malmstedt porträtt
Hans Malmstedt porträtt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS MALMSTEDT, porträtt av flicka, monogramsignerad och daterad, HM 1928, kolkrita med täckvitt, ca 40x29 cm

857690

2020-12-30