Hildegard Thorell oljemålning 1910

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HILDEGARD THORELL (1850-1930): porträtt av sydländsk kvinna, signerad Hildegard Thorell 1910, olja på duk, ca 44 x 37 cm

857692

2021-01-06