Natanael Beskow

Natanael Beskow
Natanael Beskow
Natanael Beskow
Natanael Beskow

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESKOW, Natanael (1865-1953): "Mor Britta, signerad och daterad Natanael Beskow 1887, akvarell, ca 22x29 cm
Påskrift a tergo:
Mor Britta var så fatti
och stugan som hon satt i
knappt större än så.
Men hon var nöjd ändå

857696

2020-12-30