Karin Dahlin Racerbil nr 1

Karin Dahlin Racerbil nr 1
Karin Dahlin Racerbil nr 1

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN DAHLIN (född 1975): Racerbil nr 1, signerad och numrerad Karin Dahlin, 5/200, gicleéprint, bladmått xa 36x35 cm

857706

2020-12-23